Populiariausi mitai apie medinius langus

Ko gero, nerasime nei vieno produkto, apie kurį nebūtų galima išgirsti įvairiausių mitų. Ne paslaptis, kad žodis mitai, neretai turi ypač neigiamą reikšmę: klaidinga informacija, kurią jie skleidžia, neretai suklaidina žmones pačiose įvairiausiose situacijose. Tad kaip nepakliūti į mitų pinkles? Viskas labai paprasta – tereikia žinoti, kokie mitai sklando apie vieną ar kitą gaminį, juos laiku atpažinti bei priimti pačius teisingiausius sprendimus. Ne paslaptis, kad kiekvienam gaminiui galioja savi mitai, todėl šį kartą mūsų dėmesio centre – mediniai langai Vilnius. Šis gaminys, kaip ir daugelis kitų, taip pat neatsiejamas nuo įvairių mitų, kurie neretai suklaidina žmones, todėl pats metas su jais susipažinti tam, kad niekada netektų įkliūti į klaidingos informacijos pinkles.

Mitas nr. 1 – mediniai langai nesulaiko šilumos

mediniai langai - jaukumas
Vienas iš labiausiai paplitusių mitų yra tas, neva mediniai langai nesulaiko šilumos. Gera žinia ta, kad tai – tikrų tikriausias mitas, kadangi iš tiesų, medis yra viena geriausiai šilumą sulaikančių medžiagų. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, medinio lango rėmą yra ypač malonu paliesti net ir tuo atveju, kai lauke – minusinė temperatūra.

Mitas nr. 2 – mediniai langai yra pigiausia langų rūšis

Mitų apie šiuos langus netrūksta ir tada, kai pradedama kalbėti apie jų kainas: ypač plačiai paplitęs mitas, neva iš medienos pagaminti langai yra pigiausia langų rūšis. Savaime suprantama, yra nemažai įvairių kriterijų, kurie vienaip ar kitaip įtakoja šio gaminio kainą, tačiau vertinant kainų vidurkius, matyti, kad mediniai langai yra brangiausiai kainuojanti langų rūšis.

Mitas nr. 3 – mediniai langai yra trumpai tarnaujantis produktas

Dar vienas mitas, apie medinius langus, yra susijęs su šio gaminio tarnavimo laiku – plačiai paplitusi nuomonė tvirtina, kad iš medienos pagaminti langai tarnauja ypač trumpai. Džiugi naujiena ta, kad tai – tik vienas iš daugelio mitų, kadangi mediniai langai yra ypač ilgai tarnaujantis produktas (tarnavimo laikas siekia apie 30 – 40 metų), tereikia tinkamai prižiūrėti.

Mitas nr. 4 – mediniai langai yra gaminami tik iš vos kelių rūšių medienos

Apie medinius langus galvojama, kad pastarieji gali būti gaminami tik iš vos kelių rūšių medienos. Puiku, kad tai – tik dar vienas mitas, nieko bendro neturintis su tiesa, kadangi mediniams langams gaminti yra naudojama ypač įvairi mediena: pušies, raudonmedžio, eglės, ąžuolo, maumedžio ir kt. Belieka tik pridurti, kad kiekviena iš šių medienos rūšių pasižymi tam tikromis ypatybėmis, todėl renkantis medinius langus būtina į jas atsižvelgti.

Mitas nr. 5 – mediniai langai nėra parduodami internetu

Šiandien daugybę įvairių gaminių galime įsigyti internetu, o šis apsipirkimo būdas, kaip žinia, turi labai daug privalumų. Vis dėlto, kažkodėl vis dar labai plačiai paplitusi nuomonė, neva internetu gali būti įsigyjamos tokios prekės kaip drabužiai, kvepalai, batai, tačiau ne mediniai langai. Džiugu, kad vis daugėja įmonių, kurios suteikia galimybę įsigyti medinius langus internetu – greitai, patogiai, neišeinant iš namų.

Mitas nr. 6 – medinius langus galima sumontuoti patiems

Norint, kad mediniai langai šildytų jūsų būstą, nepakaks vien tik įsigyti šiuos langus – būtina juos sumontuoti. Nemaža dalis žmonių yra įsitikinę, kad medinius langus galima sumontuoti patiems. Tačiau tokia nuomonė – tikriausias mitas, o ne pavyzdys, kuriuo reikėtų sekti, kadangi medinių langų montavimui yra reikalingos specifinės žinios ir įgūdžiai, todėl darbas turi būti patikėtas profesionalams.