SEO paslaugos: Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus

Kad ir kiek SEO paslaugų ekspertai spragsėtų klaviatūrą SEO išlieka sudėtinga ir nuolat besikeičiančia sritimi. Optimizuoti svetainę pačiam – sudėtinga, dar sudėtingiau apie tai papasakoti. Tačiau esame pasiruošę atsakyti į visus Jus dominančius klausimus. Pateikiame dažniausiai užduodamus.

• Kas yra SEO paslaugos?

SEO (angl. Search Engine Optimization) – svetainės, elektroninės parduotuvės ar kito internetinio projekto optimizavimas paieškos sistemoms. SEO paslaugas sudaro svetainės auditas, analizė, vidinė ir išorinė optimizacija, bei palaikymas. Kiekvienas iš šių etapų turi griežtas taisykles.

Profesionalios SEO paslaugos buk-pirmas.lt teikėjo įdirbis gali duoti ilgalaikius rezultatus, t.y. kad svetainė būtų pirmuosiuose paieškos sistemų reitingų rezultatuose. Taip Jus greičiau suras lankytojai ir Jūs galėsite būti garantuoti, kad augs pardavimai.

•  Kada galima tikėtis pamatyti pirmuosius SEO paslaugos rezultatus?

 

seo hard worker

 

Labai dažnai SEO mums skamba kaip vienkartinė paslauga. Iš tiesų svetainę optimizuoti ir ją palaikyti reikia nuolat. Pirmuosius rezultatus galima tikėtis pastebėti jau po kelių mėnesių. Svarbu atminti, kad norėdami greito ir trumpalaikio efekto rinktumėmės tokias paslaugas kaip „Google” reklama, o ieškodami SEO paslaugos teikėjo apsišarvuotumėme kantrybe.

 

• Kas gali teikti SEO paslaugas?

 

SEO paslaugas gali teikti žmogus, kuris nusimano šioje srityje. Dažniausiai, tai rinkodaros arba programavimo profai ir jų komanda. Gaila, kad šioms paslaugoms teikti nebūtina įsigyti kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą, nes taip gali prisiveisti įvairaus plauko diletantų, kurie bando nueiti lengviausiu ir ne visuomet gerus rezultatus klientui garantuojančiu keliu.
Bėkite nuo žmogaus, kuris negalės plačiai ir nuodugniai papasakoti SEO optimizavimo proceso. 

• Kodėl SEO paslaugos neatsiejamos nuo turinio rinkodaros?

 

 

Iš esmės „Google” gudrūs algoritmai keliauja ir svetaines identifikuoja pagal žodžius ir frazes, todėl SEO srityje vis dar gyvybiškai svarbus turinys. Turinio rinkodaros specialistai užtikrina kokybiškus tekstus.

• Ką reiškia H1 ir META, Title?

 

H1 – H6 žymos – teksto rašymas paryškintu šriftu. Meta ir title yra puslapių antraščių pavadinimai.
Dar reiktų žinoti tokius trumpinius, kaip URL. Tai reiškia vidinių nuorodų struktūrą. ALT – nuotraukų ir vaizdo medžiagos optimizacija.

• Kiek kainuoja SEO paslaugos?

 

SEO paslaugų kaina priklauso nuo daugelio faktorių. Pirmas tai Jūsų tikslas. Jeigu žaidžiate verslo arenoje, kurioje konkurentai nemiega visą parą ir norite užkopti į paieškos sistemų reitingų TOP viršūnę, teks paplušėti. Tai atims ne tik daug SEO paslaugos teikėjo laiko, tačiau ir pastangų, prireiks nemažos kompetencijos. Tokiu atveju kaina gali būti kiek didesnė nei atlikti elementarūs veiksmai.
Jeigu norite sutaupyti rinkitės visą paslaugų paketą. Taip bus pigiau, nei kiekvieną mėnesį vis iš naujo, ir iš naujo grįžti prie šios temos ir dėl jos varstyti piniginę. Dar geriau jeigu iš anksto nuspręsite kokį biudžetą galite skirti ir pagal galimybes derinsite poreikius. Juolab, taip padėsite specialistui susigaudyti kokį paslaugų paketą Jums siūlyti ir kaip gauti optimalų rezultatą.